Uncategorized

חצי שנה ללא שופינג

זה התחיל כניסוי. רציתי לראות אם אני מסוגלת לא לקנות בגדים ונעליים ואקססורייז לעצמי. תקופה. בהתחלה לא שיתפתי אף אחד כי לא האמנתי שאעבור שבוע מבלי לרכוש משהו. ואז כשהגעתי לקניון פשוט נהניתי מקפה עם חברה ולא הייתי בהיסטריה להספיק לחנויות. והתפנה לי לא מעט זמן בבית כי לא בדקתי באתרים האהובים עליי אם יש סייל שווה. והכי מאושר מכל הסיפור היה, כמובן, בעלי היקר כי ההוצאות ירדו.

הרעיון הלחיץ אותי, לא אשקר. אבל אני מבטיחה לכן, ליידיז, שיש לכולנו מספיק בגדים בבית כדי שלא נצטרך לקנות כל הזמן. כי לפעמים אנחנו קונות כי המכנס בסייל, לא כי אנחנו חייבות אותו. ולרוב, בואו נקרא לילד בשמו, כי השופינג מרגיע ונעים וכייפי. להיכנס לחנות עם ריח טוב ועיצוב נקי ומזמין, עם מוזיקה קצבית ומוכרות נחמדות, לרכוש אופנה ולהגיע הביתה עם שקיות. חלום

כולנו יודעות כמה מאמצים משקיעה תעשיית האופנה להגשמת החלוםהזה. למשל מוזיקה נכונה בחנות מעלה את המכירות ב-30%.

הנשים הן עשויות משני חומרים: המבינות בצרכנות וקונות כשצריך ומה שצריך. מקנאה בכן🙂

ויש אותנו, שאנחנו קונות בגדים, תיקים, בישום, איפור.. כי יש מבצע, כי אולי עוד חודשיים לא יהיה, והילד בטוח לא יגיע לבית הספר בלי המעיל החדש של מנגו“. הצורך הזה יושב על משהו פנימי. כדאי להבין אם זה בא מעודף או חוסר בילדות, או הרגל או שהשופינג דווקא ממלא חסך אחר בחיינו. זו נקודה מורכבת ואישית מאד. על עצמי אני יכולה להעיד שהחודשים האלו עזרו לי לשחרר טיפה את אנדראה הישנה החייבת לקנות והכרתי בזמן זה אנדראה חדשה: יותר אסופה, יותר מחושבת, יותר בשליטה על חייה באופן כללי.

אני החזקתי מעמד 5 חודשים ושבועיים.. ואז בלאק פריידי קרה! 🙂 אז לקנות וליהנות מהחיים! חברה שאלה אותי למה אני יורה לעצמי ברגל וכותבת על איך ניתן להסתדר בלי שופינג. אני חושבת שההיפך: לסדר את הארון נכון, להכין לעצמנו שילובים מקסימליים ממינימום פריטים! זהו הסוד.

ואם אנחנו כבר מדברות, אז הנה כמה מהמוצרים שלי בתור סטייליסטית:

@ סידור ארון – אני מגיעה לארון שלך, ויחד אנחנו מחליטות מה נשאר ואיך לבנות מראה מלא, טוטאל לוק: מצלמת לך את החולצה עם המכנס והנעל ועליונית ושרשרת. נבנה לך קטלוג של המון אפשרויות, מבלי שהחברות ירגישו שאת חוזרת על פריטים.

@יעוץ שופינג – נפגשות בקניון, מכירות חצי שעה לקפה: מה את עושה, מה הסטטוס, מהו אורח חייך ומה את אוהבת ללבוש. אני לא מנסה לשנות סגנון, כי אם למחרת לא תרצי ללבוש את כל הבגדים שנקנה יחד, לא עשינו בזה כלום. אני מביאה את הכלים המקצועיים, אץ את הסטייל האישי שלך.

@סדנת סטיילינג בקיבוצים וישובים באזור לערב בנות מגבש וכייפי. זוהי יכולה להיות מסיבת החלפת בגדים, כשכל אחת מביאה כמה פריטים ואני עוזרת לכן להחליף בפריטים אחרים נכונים לכן, ואז אנחנו ממשיכות לסדנת סטיילינג. רעיון מגניב ליום האישה הקרב.

אני ממליצה לכן בחום לראות אם ניסוי מסוג זה יכול לעבוד לכן, ואשמח לשמוע תגובות במייל או בפייס העסקי!

סופש נעים ושיקי ליידיז!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *